ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ РИГЕЛІВ ПРИ РІЗНІЙ ГЕОМЕТРИЧНІЙ ФОРМІ ПОПЕРЕЧНОГО ПЕРЕРІЗУ В ПРОГРАМНОМУ КОМПЛЕКСІ FEMAP NASTRAN.
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.2.2018.121-134Ключові слова:
Оптимізація, оптимальне проектування, оптимізація ригелів, оптимізація Femap Nastran.Анотація
Виконано дослідження оптимізації стержневих стальних конструкцій, які працюють на згин. Розрахунок дозволив оптимізувати рішення по масі та площі поперечного перерізу елементів будівельних конструкцій. Зроблені висновки про актуальність автоматизації оптимального проектування в будівельній галузі.Посилання
Пермяков В.О., Перельмутер А.В. оптимальное проектирование стальных стержневых конструкций. – К: ООО “Издательство Сталь”, 2008. – 538 с.
ДБН В.1.2-2:2006. Навантаження і впливи. Норми проектування.- К.: Мінре- гіонбуд України, 2006.- 59с.
Моргун А.С., Сорока М.М. Розв’язування задач параметричної оптимізації будівельних конструкцій в програмного комплексі ANSYS // Вісник Вінницького політехнічного інституту 2017. №5 С. 18-22.
Гинзбург А.В., Василькин А.А. Постановка задачи оптимального проектирования стальных конструкций // Вестник МГСУ. 2014. № 6. С. 52—62.
Волков А.А., Василькин А.А. Развитие методологии поиска проектного решения при проектировании строительных металлоконструкций // Вестник МГСУ. 2014. № 9. С. 123—137.
Волков А.А., Беляев А.В., Давыдов Е.А., Юдин С.В. Некоторые задачи автомати- зации проектирования в строительстве // Вестник МГСУ. 2010. № 4. С. 256—261.
Шелофаст В.В., Куликов В.Г., Аль Хаммади, Яковлев А.С. Автоматизированное проектирование зданий и сооружений // Промышленное и гражданское строительство. 2011. № 9. С. 49—51.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Viktor Gaydaychyk, O Kosheviy, I Kosheva
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).