Про вимоги щодо статей, які публікуються у збірнику наукових праць «Будівельні конструкції. Теорія і практика»
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.6.2020.114-118Ключові слова:
анотація, вимоги до офрмлення, формат файла, посилання, список літератури, рецензування.Анотація
Перед початком роботи надстаттею слід ознайомитись з вимогами щодо публікації статей в збірнику наукових праць «Будівельні конструкції. Теорія і практика», заснованого Київським національним університетом будівництва і архітектури.
Обраний збірник призначений для наукових працівників, спеціалістів проектних організацій та виробничих підприємств будівельної галузі, докторантів, аспірантів та студентів навчальних закладів будівельного напрямку.
Випуски збірника в обов’язковому порядку розсилаються в бібліотеки та організації згідно вимог ДАК України [6] до розсилки авторефератів дисертацій, в бібліотеки провідних профільних науково-дослідних та проектних організацій, вищих навчальних закладів освіти в яких проходять підготовку фахівці за спеціальностями:
192 Будівництво та цивільна інженерія
132 Матеріалознавство
194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.
Стаття, яка подається до редакції має чітко відповідати цілям і спеціалізації збірника, має бути написана і оформлена у відп овідності до вимог, які викладені в цій статті.
Подавати наукову статтю рекомендується тільки в один збірник, що відповідає вимогам Міжнародних етичних стандартів, які забороняють одночасну публікацію статті в різних виданях.
Посилання
DSTU 8302:2015. Informatsiia ta dokumentatsiia. Bibliohrafichni posylannia. Zahalni polozhennia ta pravyla skladannia. – Chyn-nyi vid 2016–07– 01. – Kyiv: DP «UkrND-NTs», 2016. – 16 s.
Bozhenko O., Korian Yu., Fedorets M. Mizhnarodni pravyla tsytuvannia ta posy-lannia v naukovykh robotakh. – Kyiv : UBA, 2016. – 117s. https://ula.org.ua/images/uba_document/programs/academ_integrety/Academ_4_12_red1.pdf
Huzenko S. I. Oformlennia bibliohrafich-nykh posylan u naukovykh robotakh u nau-kovykh robotakh (za DSTU 8302:2015). – Ky-yiv, 2017.-16s.
Kostyna I., Kalenska V., Olabodi O.; red. Levchenko N. Oformlennia bibliohra-fichnykh posylan u naukovykh robotakh – Kyiv : Naukovo-tekhnichna biblioteka Natsio-nalnoho universytetu kharchovykh tekhnolo-hii, 2017. – 31 s
http://library.nuft.edu.ua/inform/poradnyk.pdf
Karpenko S. V. Bibliohrafichne posylan-nia (zahalni pravyla skladannia) vidpovid-no do
DSTU 8302:2015, zaprovadzhenoho v diiu v Ukraini 01.07.2016: metod. rek. /Kharkiv. nats. un-t misk. hosp-va im. O. M. Beketova ; – Kharkiv : KhNUMH im. O. M. Beketova, 2017. – 19 s.
http://eprints.kname.edu.ua/46333/1/metod.rec.DSTU2015.pdf
Pro zatverdzhennia Vymoh do oformlennia dysertatsii [Elektronnyi resurs] : Nakaz vid 12 sich. 2017 r. № 40 / Ukraina. M-vo nauky i osvity.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Будівельні конструкції. Теорія і практика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).