МІЦНІСТЬ ТА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ДВОХОСНО ПОПЕРЕДНЬО- НАПРУЖЕНИХ СТАЛЕФІБРОБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ ПОПЕРЕЧНОМУ ЗГИНІ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.1.2017.181-186Ключові слова:
Сталефібробетон, двохосно попередньо-напружені плити, міцність, тріщиностійкість.Анотація
У статті наведено результати експериментальних досліджень міцності і
тріщиностійкості сталефібробетонних двоосно обтиснутих плит.
Посилання
Лысенко Е.Ф., Гетун Г.В. Проектирование сталефибробетонных конструкций. Учеб. пособие. – К.:УМК ВО, 1989. – 184 с.
Бочарников А.С., Корнеев А.Д. Зона взаимодействия систем ―бетон – стальное волокно‖ в сталефибробетоне и рациональная степень дисперсного армирования мелкозернистого бетона / // Строительные материалы, оборудование, технологии XXI века. - 2005. - №8. - с. 58-59.
Коротышевский О.В. Расчѐт сталефибробетона по прочности на осевое растяжение и на растяжение при изгибе // Строительные материалы. - 2003. - №8. - с.31-33.
Кричевский А.П. К расчету прочности железобетонных балок, усиленных сталефибробетоном // Бетон и железобетон в Украине - 2001. - № 2 (6), - с. 6-8.
Рабинович Ф.Н. Дисперсно-армированные бетоны. – М.: Стойиздат, 1989. – 176 с.
Бердичевсий Г.И., Светов А.А., Курбатов Л.Г. Сталефибробетонные преднапряженные ребристые плиты размером 6х3 м для покрытий// Бетон и железобетон, - 1984. №4. – с. 33-34.
Горобець А.М., Журавський О.Д. Методика експериментальних досліджень повзучості сталефібробетону при одноосному і двохосному стиску. // Механіка і фізика руйнування будівельних матеріалів та конструкцій: збірник наук. праць. Вип.6. – Львів. – 2005. – с. 305-310.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Олександр Журавський, Андрій Горобець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).