ВИЗНАЧЕННЯ ТА ПОРІВНЯННЯ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ ПАЛЬ В ПІСКАХ СЕРЕДНЬОЇ КРУПНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.1.2017.173-180Ключові слова:
Бурові палі, статичне зондування, несуча здатність, випробування на вертикальне навантаження.Анотація
Виконано порівняння несучої здатності бурових паль в пісках середньої крупності за діючими нормами, результатами статичного зондування, статичним випробуванням на вертикальне навантаження в польових умовах, а також встановлено співвідношення отриманих значень.Посилання
Основи та фундаменти споруд. Основні положення проектування: ДБН В.2.1-10:2009. -[Чинний від 2009-07-01]. -К.: Мінрегіонбуд України, 2009. -105с.
Бойко І.П. Визначення несучої здатності буроін‘єкційної палі великого діаметру за допомогою різних методів // Основи і фундаменти: Міжвідомчий науково-технічний збірник./ Карпенко Ю.В., Новофастовський С.М., Подрятов В.С. -К.: КНУБА, 2004. -Вип.28. -С.79-94.
Березанцев В.Г. определение предельного сопротивления песчаных грунтов под концом сваи с помощью статической пенетрации // Основания, фундаменты и механика грунтов. -1966. -№4. -С.1-5.
Основи та фундаменти споруд. Палі. Визначення несучої здатності за результатами польових випробувань: ДСТУ Б В.2.1-27:2010.-[Чинний від 2010-12-22]. -К.: Мінрегіонбуд України, 2011.-11 с.
Бартоломей А.А. Прогноз осадок свайніх фундаментов / А.А. Бартоломей, И.М. Омельчак, Б.С.Юшков. – М. Стройиздат, 1994.-381с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Василь Підлуцький, оЛЕКСАНДР Гаврилюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).