РОЗРАХУНКОВО-ТЕОРЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ РОЗПОДІЛУ ТЕМПЕРАТУРИ В ПЕРЕРІЗІ ЗАЛІЗОБЕТОННОЇ КОНСТРУКЦІЇ СХІДЧАСТИХ СКЛАДОК
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.1.2017.149-157Ключові слова:
розподіл температури, ANSYS, , температурна задача.Анотація
В статті наведено розрахунок залізобетонної конструкції за допомогою
програмного комплексу ANSYS 16.0, з визначенням температурного
розподілу по перерізу елемента. Проведено порівняльний аналіз даних
прогріву перерізу, отриманих при натурних випробуваннях збірних
залізобетонних конструкцій складного перерізу з даними отриманими при
моделюванні
Посилання
ДСТУ Б В.1.1-4-98*. Будівельні конструкції. Методи випробувань навогнестійкість. Загальні вимоги.-К.: Держбуд України, 1999. -20 с.
ДБН В.1.1.7-2002 Пожежна безпека об'єктів будівництва. -К.: Держбуд України, 2003. 87 с.
Колякова В.М. «Розподіл температури в перерізі залізобетонної плити» / Колякова В.М., Божинський М.О., Фесенко О.А., // Сучасні технології та методи розрахунку в будівництві, 2016. -Вип. 5. С. 232-239.
Ковалишин В.В. «Експерементальні визначення межі вогнестійкості збірних залізобетонних східчастих складок» / Ковалишин В.В.,. Юзьків Т.Б, Гуцуляк Ю.В., Артеменко В.В., // Науковий вісник УкрНДІПБ, 2013. -Вип. 2(28). С.82-88.
ДСТУ-Н Б EN 1992-1-2:2012. Проектування залізобетонних конструкцій. Частина 1-2. Загальні положення. Розрахунок конструкцій на вогнестійкість. - К.: Мінрегіон України, 2012. - 117 с.
В.М.Ройтман. Инженерные решения по оценке огнестойкости проектируемых и реконструируемых зданий/ В.М.Ройтман. -М.: Ассоциация "Пожарная безопасность и наука", 2001. - 382 с.
Шалумов А.С. Введение в ANSYS: прочностной и тепловой анализ: Учебное пособие/ Шалумов А.С., Ваченко А.С., Фадеев О.А., Багаев Д.В. – Ковров: КГТА, 2002. 33 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Віра Колякова, Михайло Божинський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).