МЕТОДИКА ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК З ПОДАЛЬШИМ ПІДСИЛЕННЯМ ЇХ КЛЕЙОВИМИ СУМІШАМИ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.1.2017.75-81Ключові слова:
Балки, спосіб виготовлення, клейові суміші.Анотація
Наведено методику виготовлення балок. Актуальні питання зміцнення балок за рахунок посилення їх клейовими сумішами.Посилання
Борисюк О.П. Підсилення згинальних залізобетонних конструкцій сучасними матеріалами/ О.П. Борисюк, С.В. Мельник // «Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди». Збірник наукових праць – Рівне, 2010. – Вип. 20. – С. 459 – 465.
Валовой О. І. Міцність контактних швів підсилених залізобетонних конструкцій / О. І. Валовой, Д. В. Попруга // Дороги і мости : Зб. наук. пр. – К. : ДерадорНДІ, 2009. – Вип. 11. – С. 57-64.
ДСТУ Б В.2.6-.56: 2010 [Бетонні та залізобетонні конструкції з важкого бетону. Правила проектування] Мінрегіонбуд України, Київ, 2010. – 166с.
Петрова А.П. Термостойкие клеи [Текст] — М.: Химия, 1977. — 200 с.
Кардашев Д.А. Синтетические клеи [Текст] — М.: Химия, 1976. — 504 с.
Кардашев Д.А. Конструкционные клеи [Текст] — М.: Химия, 1980. — 288 с.
Лучко Ї.Ї. Момент тріщіноутворення в балках відновлених ін‘єкційними методами / Ї.Ї. Лучко, О.М. Гайда // «Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди». Збірник наукових праць – Рівне, 2013. – Вип. 25. – С. 754 – 760.
Микульский В. Г. Склеивание бетона / В. Г. Микульский, В. В. Козлов. - М. : Стройиздат, 1975. – 236 с.
Новые высокопрочные эпоксидные клеи с широким температурным интервалом эксплуатации / Ю.С. Кочергин, Т.А. Кулик, Т.Л. Маковецкая, Н.П. Обрубова [Текст] // Клеи специального назначения. — Л.: ЛДНТП, 1982. — С. 21125.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Олександр Валовой, І Возіян, Максим Валовой
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).