ОБ’ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНІ ТА КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ СТАЦІОНАРНИХ АВТОМАТИЗОВАНИХ ВОГНЕВИХ ПУНКТІВ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.1.2017.63-68Ключові слова:
Споруда, вогневий пункт, форма, розміри, матеріали, конструкції, міцність.Анотація
В статті аналізується необхідність створення стаціонарних прикордонних споруд автоматизованих вогневих пунктів (АВП) для збереження життя військовослужбовців. Запропонована схема об’ємнопланувального та конструктивного рішення споруди АВП на блок-постах. Розглянуті варіанти технології зведення несучих і огороджувальних конструкцій споруди АВП з різних матеріалів.
Посилання
Михальченко С.В., Гетун Г.В., Товбич В.В. Формування системи стратегічного планування і прогнозування у будівельній галузі сфери національної безпеки України./ Містобудування та териториальне планування, вип.61, КНУБА, Київ, с.78.
Михальченко С.В., Гетун Г.В., Товбич В.В. Актуальні питання нормативно-правового забезпечення технічного регулювання у будівельній галузі сфери національної безпеки України/ Сучасні проблеми технічного регулювання в будівництві, вип.2, КНУБА, Київ, с. 48.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Галина Гетун, Валерій Товбич, Сергій Михальченко, О Кисиль
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).