ОЦІНКА МІЦНОСТІ ЗАКРІПЛЕННЯ І ОБГРУНТУВАННЯ СПОСОБУ НАКЛЕЮВАННЯ ТА АНКЕРУВАННЯ КОМПОЗИТНОЇ СТРІЧКИ НА БЕТОН
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.2.2018.209-218Ключові слова:
Копозиційна стрічка, підсилена залізобетонна балка, напруження, деформації, метод цифрової кореляції зображень.Анотація
У статті наведено результати експериментальних досліджень міцності
закріплення композиційної стрічки на бетон при статичних та
циклічних розягуючих навантаженнях.
Посилання
CEB-FIP Eurokode 2: Design of Concrete Structures/ Part 1: General Rules ahd Rules for Buildings. ENV 1992-1-1/ -Brussels: CEN, 1991. -253 p.
Кваша В.Г. Ефективні системи розширення і підсилення залізобетонних балкових прольотних будов автодорожніх мостів. Автореф. дис….д.т.н./В.Г.Кваша –К., 2002, -93 с.
Іваницький Я.Л., Мольков Ю.В., 218 Кунь П.С., Ленковський Т.М., Войтович М. Визначення локальної деформації біля концентраторів напружень методом цифрової кореляції зображень / Фіз.-хім. механіка матеріалів, 2014. -№4. –С.6-10.
Мельник І.В., Добрянський Р.З., Мурин А.Я. Міцність і деформативність залізобетонних балок, підсилених конструкційними композитами при різних умовах попереднього завантаження / Будівельні конструкції, том 2. –Вип.62. -К: НДІБК, 2005. –С.251-258.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 O Panchenko, O Zhuravskyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).