ЗБІРНО-МОНОЛІТНІ ЗАЛІЗОБЕТОННІ ПЕРЕКРИТТЯ З БАЛОК ПОРОЖНИСТОГО ТРИКУТНОГО ПЕРЕРІЗУ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.2.2018.49-56Ключові слова:
Просторова робота, перекриття, балка, порожнистий трикутник, переріз, конструювання, розрахункова схема, згинальний момент.Анотація
Показано, що при застосуванні в залізобетонних перекриттях балок
порожнистого трикутного перерізу суттєво підвищується ефект
просторової роботи. Наведені принципи конструювання збірно-
монолітних балок порожнистого трикутного перерізу, а також способи
конструювання перекриттів, складених з таких балок.
Посилання
Азизов Т.Н. Пространственная работа железобетонных перекрытий. Теория и методы расчета/ дисс. докт. техн. наук: 05.23.01. – Полтава, 2006. – 496 с.
Азізов Т.Н. Спосіб виготовлення залізобетонних балок// Деклараційний патент № 14056 Україна. Бюлл. № 4. 17.04.2006.
Азізов Т.Н. Інженерний метод визначення НДС залізобетонних балок порожнистого перерізу з нормальними тріщинами / Т.Н. Азізов, О.С. Мельник, О.В. Мельник// Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди. Вип. 22., – Рівне: Нац. ун-т водного господарства та природокористування, 2011. – С. 154-161.
Азизов Т.Н. К расчету изгибаемых железобетонных элементов полого треугольного сечения / Т.Н. Азизов, Сакр Эль Гадбан // Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди. Вип. 30., – Рівне: Нац. ун-т водного господарства та природокористування, 2015. – С. 79-85.
ДБН В.2.6-98:2009. Конструкциї будинків і споруд. Бетонні та залізобетонні конструкції. Основні положення. – Київ: Мінрегіонбуд, 2011. – 71 с.
Рекомендации по расчету и проектированию сборно-монолитных железобетонных конструкций. – М., 1987 - 35 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 T Azizov, Sakr El Gadban
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).