ОСОБЛИВОСТІ ВЛАШТУВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ З БУРОНАБИВНИХ ПАЛЬ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2522-4182.2.2018.13-20Ключові слова:
Паля, бетон, грунт, фундамент, каркас, арматура, основа, осідання.Анотація
В статті викладені актуальні проблеми по спорудженню будівель в складних інженерно геологічних умовах. Сучасні умови будівництва дозволяють використовувати нові передові методи і технології для спорудження будівель на ділянках, які до цього часу вважалися непридатними для будівництва внаслідок складних інженерно геологічних умов.
Посилання
Горбунов-Посадов М. И. Основания, фундаменты и подземные сооружения / М. И. Горбунов-Посадов, В. А. Ильичев, В. И. Крутов. – Москва: Стройиздат, 1985. – 480 с.
Руководство по выбору проектних решений фундаментов / НИИОСП им. Н. М. Герсеванова – Москва: Стройиздат, 1984. – 207 с.
Руководство по проектированию свайных фундаментов / НИИОСП им. Н.М.Герсеванова. – Москва: Стройиздат, 1980. – 151 с.
Свайные фундаменты: СНиП 2.02.03 - 85 М., 1985.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Y Petrenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).